Lahofer-Ryzlink rýnský 2013
  • Lahofer-Ryzlink rýnský 2013

Ryzlink rýnský 2013

183,00 Kč
S DPH
Ryzlink rýnský 2013, pozdní sběr (VOC), polosuché, šarže 3313, 0,75l, vinařství Lahofer; 
Analytika: Alk-11,5%; kyseliny-8,1 g/l; zb. cukr-15,4 g/l; 

Víno originální certifikace VOC Znojmo.Svěží a jiskrná, zelenkavě zlatavá barva s výraznou vůní po lipovém květu, žlutém melounu a meruňkovém kompotu s jemnými petrolejovými a minerálními tóny. V chuti vyzrálé hrozny, pikantní kyselinka.

Počet
Poslední kus skladem

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
Charakteristika

Svěží a jiskrná, zelenkavě zlatavá barva s výraznou vůní po lipovém květu, žlutém melounu a meruňkovém kompotu s jemnými petrolejovými a minerálními tóny. V chuti vyzrálé hrozny, pikantní kyselinka s ovocitou dochutí po meruňkách se zajímavým zbytkem cukru. 

Ocenění
  • AWC Vienna 2015 - střibrná medaile
Hodnocení fl víno

ON:

ONA:

Tip k vínu dle fl víno

Harmonické víno je průvodcem rybích, vepřových a telecích mas, grilovaných kuřat a tvrdých sýrů, i jako báječný aperitiv či doprovod čínských specialit. Bude chutnat i jen samotný v příjemném prostředí.

LAH_RR3313
2 ks