Sauvignon 2014, Hanzel
  • Sauvignon 2014, Hanzel

Sauvignon 2014

187,00 Kč
S DPH
Sauvignon 2014, VOC Znojmo, polosuché, šarže 4214, vinařství Hanzel; 
Analytika: Alk-10,5%; zb. cukr-11,4 g/l; kyseliny-8,3 g/l; 

Svěží polosuché víno s příjemnou zelenkavě zlatavou barvou a jemnou kořenitou vůní po květu kopřivy hluchavky, bělomasé broskve a grepu.

Počet
Skladem, ihned k odběru

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
Charakteristika

Svěží polosuché víno s příjemnou zelenkavě zlatavou barvou a jemnou kořenitou vůní po květu kopřivy hluchavky, bělomasé broskve a grepu.
Nabízí příjemnou kyselinku s vyváženm zbytkovým cukrem, v ovocité dochuti se projevují vyzrálé červené grepy a sladký broskvový kompot. 

Ocenění
  • AWC Vienna 2015 - Seal of approval
Hodnocení fl víno

ON: 

ONA: 

Tip k vínu dle fl víno

Vychlazené poslouží nejen jako osvěžující aperitiv, ale hodí se rovněž k různě upraveným rybám a drůbeži, lehce kořeněným masovým pokrmům nebo masům kombinovaným  s ovocem, vyzkoušet je můžete i k různým úpravám bažantů či k uzeným rybám.

HAN_SG4214
3 ks